Zvezda pobedila u Sloveniji

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su danas prijateljsku utakmicu protiv Slovenačke Krke, u sklopu priprema za nastavak jesenjeg dela sezone.

Ekspedicija Crvene Zvezde, iskoristila je prvenstvenu pauzu da ode u svoju stalnu bazu u ”Termama Čatež”, gde se crveno-beli fudbaleri ovoga puta spremaju za nove izazove koji ih očekuju u nastavku jesenjeg dela sezone, a pre svega, za večiti derbi sa Partizanom.

Zvezda je danas odigrala i svoju prvu kontrolnu utakmicu, rival je bila Krka, a ekipa Miodraga Božovića pobedila je sa 1-0.

Gol koji je rešio pitanje pobednika u ovom meču, postigao je Izraelac Idan Vered u 75. minutu posle odličnog solo-prodora.

U finišu meča, i Gavrić je zatresao mrežu rivala, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda.

Zvezda je bila bolji rival u ovoj utakmici, stvorila je dosta šansi, ali je na kraju morala da se zadovolji minimalnom pobedom.

Crvena zvezda je meč počela u sledećem sastavu: Kahriman, Pavićević, Luković, Rendulić, Anđelkoviċ, Donald, Ristiċ, Srnić, Plavšić, Katai i Jović.

U drugih 45 minuta šansu su dobili i: Supić, Cvetković, Mbođ, Ahčin, Stojanović, Gavrić, Vered, Jovović.